Autor: Anna Sławińska16 marca 201916 marca 2019 Trzecie krakowskie spotkanie Serce od serca – pierwsze otwarte i dostępne dla wszystkich chętnych. Jesteście niesamowici!!! Szczególne podziękowania dla Pani Barbary Stuhr i brydżystów z trzeciej klasy gimnazjalnej XLII LO w Krakowie.
AktualnościZespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej już trzeci raz szyje serduszka 23 października 202523 października 2025