
30 maja w Szkoła Podstawowa nr 29 – Zespół Edukacyjny nr 10 w Zielonej Górze odbyło się szycie poduszek rehabilitacyjnych dla pacjentów po mastektomii w ramach Projekt SERCE OD SERCA. Organizatorką była Pani Karolina Rudnicka. Uczniowie uszyli ponad 150 serc.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w szycie za zaangażowania i chęć niesienia pomocy osobom znajdującym się w potrzebie.


