RZESZÓW ZNÓW SZYJE . Kolejne 202 poduszki dla Amazonek z woj. podkarpackiego!!!
We wtorek, 23 kwietnia, dzięki dyrekcji ZS w Wólce Podleśnej koło Rzeszowa, Samorządowi Uczniowskiemu, Szkolnemu Klubowi Wolontariusza i Opiekunom projektu powstały kolejne serca. Uszyli je wspólnie uczniowie, ich rodzice i babcie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Na spotkanie dołączyły także Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Wólce Podleśnej. Był nawet jeden przedszkolak! – który bardzo dzielnie pomagał mamie w rysowaniu i wycinaniu serc. To już druga szkoła na terenie podrzeszowskiej gminy Trzebownisko, która wzięła udział w projekcie Serce od Serca!
Ogromne brawa i podziękowania dla wszystkich!!! Poduszki wyglądają przepięknie! Część z nich zapakowano w przezroczyste torebki foliowe i związano tasiemkami. Wyglądają jak kolorowe cukiereczki. Dołączono do nich napisane przez uczniów życzenia dla Amazonek.
Praca nad szyciem poduszek przebiegała bezproblemowo. Dzięki dobrej organizacji i ogromnemu zapałowi dzieci, w zaledwie cztery godziny udało się uszyć ogromną liczbę serduszek! Poduszki były cały czas podliczane. A dzięki zapisywaniu bieżącego wyniku na tablicy rosły emocje a z nimi determinacja żeby uszyć jak najwięcej, zwłaszcza pod koniec akcji! 
Oczywiście znalazł się czas na wspólną sesję fotograficzną, a także na dobrą herbatę i kawę przy pączku 
Myślę, że Wszyscy świetnie się bawili, miło spędzili czas a przy okazji WSPÓLNIE mogliśmy zrobić coś ważnego dla innych. Połączyliśmy więc przyjemne z pożytecznym.
Poprzednim razem, część poduszek, które uszyliśmy w Jasionce, trafiło do Rzeszowskiego Klubu Amazonek. Pozostałe do szpitali, sklepów medycznych i gabinetów rehabilitacyjnych.
Tym razem chcielibyśmy przekazać poduszki Amazonkom w pozostałych klubach na terenie woj. podkarpackiego. Poza Rzeszowem jest ich dziewięć. Jak zwykle w dystrybucji i kontakcie z Paniami pomoże mi nieoceniona Halina Lubera, prezes Stowarzyszenia „Rzeszowskiego Klubu Amazonka”