Koordynator programu w woj kujawsko-pomorskim, Marzenna Lew pisze:
„25 stycznia 2020 roku w Toruniu, po raz kolejny, spotkały się wolontariuszki programu „Serce od serca”, żeby szyć poduszki w kształcie serc. Spotkałyśmy się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 23 w Toruniu. Przyjechały panie z różnych miast naszego województwa, żeby dzielić się myślą, sercem i konkretną pomocą. Były przedstawicielki Żnina, Golubia-Dobrzynia, Bydgoszczy, Chełmna, Torunia i będąca przejazdem przedstawicielka Elbląga. Przyszła mama ucznia tej szkoły i sprawiając nam niespodziankę słuchaczka Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Chełmna, która przywiozła poszyte poszewki przez słuchaczy UTW.
Tym razem było trochę inaczej niż zwykle, bo panie przywiozły poszyte poduszki, więc po wypchaniu gotowe były do zaszywania i pakowania. W międzyczasie szyte były następne, ale ponieważ otwarte jesteśmy na wszelkie akcje charytatywne, znalazłyśmy również czas na uszycie topu dla Australii z poszytych i przywiezionych bloków. Czas upłynął nam niesamowicie szybko w przemiłej atmosferze, szyciu towarzyszyły pogaduchy przy igle, mała wystawa naszych prac, snucie planów na przyszłość.
Bardzo dziękuję Alicji, Eli, Basi, Asi, Wandzie, Ewie, Lucynie, Małgosi, Celinie, Sylwii i wszystkim osobom towarzyszącym. Pragnę podziękować również pracownicy szkoły, która zawsze wita i żegna nas miłym uśmiechem i pomaga w noszeniu naszych worków.”

BRAWO DLA WAS!!!