25 maja 2019 r. w Toruniu już po raz ósmy spotkały się wolontariuszki w gościnnej Szkole Podstawowej nr 23, na szyciu poduszek dla osób po mastektomii. Były uczennice 8 klas, ich rodzice, słuchaczka Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Panie, którym los osób walczących z nowotworem nie jest obojętny. Udało się uszyć 40 poduszek, bo na tyle starczyło nam wypełnienia, uszyte ale nie wypełnione poczekają na następne spotkanie, aż uda się zakupić kulki silikonowe.
Alicja Suchorska przywiozła 40 poduszek uszytych na zorganizowanym przez siebie, spotkaniu w Golubiu – Dobrzyniu, kilka dni później przekazane zostały inowrocławskim Amazonkom.
Marzenna Lew – koordynatorka tego projektu w województwie kujawsko – pomorskim pisze: Wszystkim wolontariuszkom bardzo dziękuję za spotkania, to dzięki Waszej pracy ten program trwa i tworzy coś dobrego dla drugiego człowieka. Chciałabym podziękować i pożegnać się z uczennicą ósmej klasy – Patrycją Błędzką i jej Mamą – z inicjatywy której zaczęły się spotkania w tej szkole. Patrycja kończy szkołę, ale mam nadzieję, że nie kończą się nasze spotkania nad projektem „Serce od serca”.