Od kilku miesięcy w Zalesiu Górnym w Pracownia krawiecka TM w ramach Projektu Serce od Serca odbywają się regularne spotkania mieszkanek Zalesia i okolic, na których szyje się poduszeczki-serca.
Tatiana Dąbrowska, organizatorka spotkań pisze: Podczas corocznego Jarmarku Hubertowskiego 9 czerwca 2019 r. organizowanego dla mieszkańców Zalesia Górnego i okolic miałyśmy okazję zaprezentować Projekt szerokiej publiczności. Było spore zainteresowanie. Jedna z mieszkanek Zalesia wyraziła chęć wsparcia Projektu poprzez zaopatrzenie w tkaniny, za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Z przyjemnością poznałyśmy panią Małgorzatę Kurtykę-Kozioł ze Stowarzyszenia Amazonek w Piasecznie. Znajomość zaowocowała chęcią współpracy w rozwoju szczytnego Projektu. Przyjemnie było dowiadywać się, że wiele osób słyszało o już Projekcie lub oglądało o nim reportaż w telewizji.
Bardzo dziękujemy za pomoc Jerzemu Ostrowskiemu i Ewie Kozłowskiej ze Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego, Marioli Wierzbickiej-Michalczyk i jej mężowi Krzysztofowi, Monice Antas i Andrzejowi Dąbrowskiemu​.